Ankara Evden Eve Taşıma

Ankara Evden Eve Taşıma

Topaloğlu Ankara evden eve taşıma, şehir içi ve şehir dışı taşıma, nakliye ve nakliyat, ofis taşıma, villa taşıma, parça eşya nakliye ve depolama hizmeti, tarihi eser taşıma, sanat eseri nakliyesi ve piyano taşıma asansörlü ve asansörsüz nakliye olarak İstanbul tüm ilçeleri ve çevresinde Topaloğlu Nakliyat, Taşımacılık ve Evden Eve olarak sigortalı, hızlı ve güvenli bir biçimde verilmektedir.

Topaloğlu Evden Eve Taşıma

İnsanlar, firmalar, ofisler günümüzde çeşitli nedenlerle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere taşınmakta ancak bu zorlu nakliye süreci içerisinde çeşit çeşit problemler yaşamaktadır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat tüm bu zorlu süreci ve oluşabilecek problemleri uzman kadrosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde aşmaktadır. Bu oluşabilecek sorunların başlıcaları nakliye çeşitlerine göre aşağıda verilmektedir ki taşıma ve nakliye işlemi yapan Topaloğlu Evden Eve Taşıma ekibi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır:

Topaloğlu ofis taşıma
Topaloğlu Evden Eve Paketleme

Topaloğlu Ankara Evden Eve Taşıma

Başta Ankara olmak üzere şehir içi ve şehir dışı evden eve taşıma hizmeti Topaloğlu yıllık güvencesi ile; biz tüm eşyalarınızı en ucuza taşıyalım siz keyfini çıkartın

Topaloğlu Evden Eve Taşıma ve Nakliye Hizmeti

İnsanlar, firmalar, ofisler günümüzde çeşitli nedenlerle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere taşınmakta ancak bu zorlu nakliye süreci içerisinde çeşit çeşit problemler yaşamaktadır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat tüm bu zorlu süreci ve oluşabilecek problemleri uzman kadrosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde aşmaktadır. Bu oluşabilecek sorunların başlıcaları nakliye çeşitlerine göre aşağıda verilmektedir ki taşıma ve nakliye işlemi yapan Topaloğlu Evden Eve Nakliye ekibi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır:

444 3 327

Evden Eve Taşımada nelere dikkat edilmeli

 • Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sırasında eşyanız güvence altına alınmayabilir, hasarlarınız tanzim edilmeyebilir, eşyalarınız kaybolabilir veya iyi ve hızlı güzergah seçilmediği taktirde eşyalarınız zamanında belirlenen adrese ulaşmayabilir. Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sonrasında aracın yük bölümü kapağı açıldığında iyi paketleme ve depolama yapılmadığı için eşyalarınızda ciddi hasarlar oluşabilir.
 • Şehirlerarası taşıma ve nakliyat işlemlerinde, plan ve program detaylı bir şekilde yapılmaz ise taşınacak eşyalarınız zamanında verilen adreste nakliye firması tarafından geç getirilebilir. Şehirlerarası ve şehir dışı uzun yollarda istifleme olarak tabir edilen şekilde eşyalar yığılırsa geri dönüşü olmayacak şekilde eşyalarınız zarar görebilir ve sigortasız taşıma neticesinde zararınız karşılanmaz.
 • Şehir içi taşıma ve nakliye işlemlerinde en güvenli iş planı çıkartılmadığından dikkatsizce ve sizin istediğiniz öncelikte eşyalarınız ve paketleriniz hasar alacak şekilde araç içine dikkatsizce istiflenir. Taşıma işleminde metrekareye yapılan basınç hesaba katılmazsa alttaki paketler ağırlıktan ezilebilir.
 • Ofis taşıma ve nakliye işlemi sırasında, evrak düzeni karışabilir, kıymetli evraklar hasar görebilir, hassas ofis elektronik eşyaları nakliye sırasında zarar görebilir.
 • Parça eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında parça eşyaların üzerlerine başka taşıma işlemi yaptıran müşterinin eşyası konulabilir ve bu eşyanıza zarar verebilir. Parça eşya taşıma sürecinde eşyaya uygun araç veya araçlar seçilmezse eşyanız zarar görebilir.
 • Sanat eseri nakliyesi ve taşıma işlemi sırasında, değerli tablolar iyi paketlenmezse ve güzergah sıkıntısı sebebiyle nakliye işlemi sırasında güvenliği sağlanmazsa zarar görebilir.
 • Tarihi eser taşıma ve nakliye işlemi sırasında değer verdiğiniz eşyalar araç içerisinde herhangi bir yere temas ettiğinde kırılabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Sergi için taşınıyorsa planlı bir şekilde program yapılmadığı için zamanında eşyanız adrese ulaşmayabilir.
 • Ofis taşıma ve nakliyesi işlemi sırasında, kırılacak eşyalar şişme darbe emici paketleme ürününe iyi sarılmazsa, toz alacak şekilde güvenilir paketleme yapılmazsa hasar oluşabilir.
 • Asansörlü taşıma ve nakliyat işlemi sırasında, kullanılan asansör ve vinç yapısı, taşınacak eşyalara uygun değilse, tonajı belirlenmemişse eşyalarınızda ciddi hasar oluşabilir.
 • Eşya depolama hizmeti sırasında, eşyalarınızın boyutu ve oranına göre depolanacak alan hakkında ön çalışma yapılmayabilir. Böylece dik duracak eşyalarınız toz alacak şekilde yan durarak zemine yatırılabilir ve eşyanız hasar veya zarar görebilir.
 • Antika eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında uygun boyutta araçlar seçilmezse şehir içi veya şehir dışı güzergahı sırasında antika eşyalarınız hasar görebilir. Antika eşya taşıma uzmanı olmayan şoförlerce taşınan antika eşyalar taşıma işlemi süresince dikkatsizce ve hasar alacak biçimde taşınabilir.
 • Müze taşıma ve nakliye işlemi sırasında kültür varlığı kabul edilen objeler, tarihi eserler veya sanat eserleri gereken özen, havasız paketleme biçimi yapılmazsa bozulmalara, küflenmelere sebep olabilir ve ağır hasar görebilir. Ayrıca Kkurumsal müze, paha biçilmez tarihi eser ve benzeri nakliyat işlerinde uluslararası kurallara uyulmadan taşıma yapilarak geri dönülemez bürokratik hatalara sebebiyet verilebilir.
 • Piyanı taşıma ve nakliye işlemi sırasında zemin harici taşıma işlemi yapan aracın herhangi bir yerine kuyruklu veya kuyruksuz piyano parçasının değmesi veya dokunması esnasında çizikler, hasarlar, vuruklar oluşabilir.
Topaloğlu evden eve nakliyat

Topaloğlu evden eve taşıma planı

 • Topaloğlu Evden Eve Nakliyat uzman kadrosu tarafından ilk olarak taşınacak eşyanın özellikleri, boyutu, hassaslığı belirlenir. Eşyanın özellikleri baz alınarak sigortası yükleme ve taşıma öncesi yapılır.
 • Hangi tür taşıma ve nakliye yapılacağı müşteri ile görüşülerek belirlenir ve taşınacak eşyaların güzergahı müşteri ile yapılan görüşme esnasında, müşteriye fikir de verilerek önerilir.
 • Taşınacak eşyanın paketlenmesi eşyanın cinsine göre (tarihi eser, ofis eşyası, elektronik cihaz, sanat eseri, parça eşya) paketlemesi titizlikle ve eşyanın durumuna göre önemle yapılır.
 • Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı tüm nakliye ve taşıma hizmeti esnasında Topaloğlu Nakliyat ekibinden bir taşıma uzmanı bu taşıma işlemi esnasında araçta bulundurulur. Böylece nakliye esnasında oluşabilecek riskler de oluşmadan engellenir.
 • Tüm taşıma ve nakliye işlemleri ve hizmetlerimiz konusunda uzman ve güvenli nakliye ve taşıma şoförlerince yapılır.

İLETİŞİM

LOKASYON

Karslı Ahmet Caddesi Buket sokak Buket Apt. No:39 İçerenköy 34752

iLETİŞİME GEÇİN

Tel: + 444 3  327

Email : yasintopaloglunakliyat
@gmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Hafta Sonu: 7/24

Takip edin
Call Now Button