bize ulaşın

Kartal Evden Eve Taşıma

Topaloğlu İstanbul Kartal evden eve taşıma, şehir içi ve şehir dışı taşıma, nakliye ve nakliyat, ofis taşıma, villa taşıma, parça eşya nakliye ve depolama hizmeti, tarihi eser taşıma, sanat eseri nakliyesi ve piyano taşıma asansörlü ve asansörsüz nakliye olarak İstanbul tüm ilçeleri ve çevresinde Topaloğlu Nakliyat, Taşımacılık ve Evden Eve olarak sigortalı, hızlı ve güvenli bir biçimde verilmektedir.

Topaloğlu Evden Eve Taşıma

İnsanlar, firmalar, ofisler günümüzde çeşitli nedenlerle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere taşınmakta ancak bu zorlu nakliye süreci içerisinde çeşit çeşit problemler yaşamaktadır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat tüm bu zorlu süreci ve oluşabilecek problemleri uzman kadrosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde aşmaktadır. Bu oluşabilecek sorunların başlıcaları nakliye çeşitlerine göre aşağıda verilmektedir ki taşıma ve nakliye işlemi yapan Topaloğlu Evden Eve Taşıma ekibi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır:

Topaloğlu ofis taşıma
Topaloğlu Evden Eve Paketleme

Topaloğlu Kartal Evden Eve Taşıma

Başta İstanbul Kartal olmak üzere şehir içi ve şehir dışı evden eve taşıma hizmeti Topaloğlu yıllık güvencesi ile; biz tüm eşyalarınızı en ucuza taşıyalım siz keyfini çıkartın

Topaloğlu Evden Eve Taşıma ve Nakliye Hizmeti

İnsanlar, firmalar, ofisler günümüzde çeşitli nedenlerle şehir içi ve şehir dışı olmak üzere taşınmakta ancak bu zorlu nakliye süreci içerisinde çeşit çeşit problemler yaşamaktadır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat tüm bu zorlu süreci ve oluşabilecek problemleri uzman kadrosu ile hızlı ve güvenli bir şekilde aşmaktadır. Bu oluşabilecek sorunların başlıcaları nakliye çeşitlerine göre aşağıda verilmektedir ki taşıma ve nakliye işlemi yapan Topaloğlu Evden Eve Nakliye ekibi ile bu sorunlar ortadan kalkmaktadır:

444 3 327

Evden Eve Taşımada nelere dikkat edilmeli

 • Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sırasında eşyanız güvence altına alınmayabilir, hasarlarınız tanzim edilmeyebilir, eşyalarınız kaybolabilir veya iyi ve hızlı güzergah seçilmediği taktirde eşyalarınız zamanında belirlenen adrese ulaşmayabilir. Evden eve taşıma ve nakliye işlemi sonrasında aracın yük bölümü kapağı açıldığında iyi paketleme ve depolama yapılmadığı için eşyalarınızda ciddi hasarlar oluşabilir.
 • Şehirlerarası taşıma ve nakliyat işlemlerinde, plan ve program detaylı bir şekilde yapılmaz ise taşınacak eşyalarınız zamanında verilen adreste nakliye firması tarafından geç getirilebilir. Şehirlerarası ve şehir dışı uzun yollarda istifleme olarak tabir edilen şekilde eşyalar yığılırsa geri dönüşü olmayacak şekilde eşyalarınız zarar görebilir ve sigortasız taşıma neticesinde zararınız karşılanmaz.
 • Şehir içi taşıma ve nakliye işlemlerinde en güvenli iş planı çıkartılmadığından dikkatsizce ve sizin istediğiniz öncelikte eşyalarınız ve paketleriniz hasar alacak şekilde araç içine dikkatsizce istiflenir. Taşıma işleminde metrekareye yapılan basınç hesaba katılmazsa alttaki paketler ağırlıktan ezilebilir.
 • Ofis taşıma ve nakliye işlemi sırasında, evrak düzeni karışabilir, kıymetli evraklar hasar görebilir, hassas ofis elektronik eşyaları nakliye sırasında zarar görebilir.
 • Parça eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında parça eşyaların üzerlerine başka taşıma işlemi yaptıran müşterinin eşyası konulabilir ve bu eşyanıza zarar verebilir. Parça eşya taşıma sürecinde eşyaya uygun araç veya araçlar seçilmezse eşyanız zarar görebilir.
 • Sanat eseri nakliyesi ve taşıma işlemi sırasında, değerli tablolar iyi paketlenmezse ve güzergah sıkıntısı sebebiyle nakliye işlemi sırasında güvenliği sağlanmazsa zarar görebilir.
 • Tarihi eser taşıma ve nakliye işlemi sırasında değer verdiğiniz eşyalar araç içerisinde herhangi bir yere temas ettiğinde kırılabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Sergi için taşınıyorsa planlı bir şekilde program yapılmadığı için zamanında eşyanız adrese ulaşmayabilir.
 • Ofis taşıma ve nakliyesi işlemi sırasında, kırılacak eşyalar şişme darbe emici paketleme ürününe iyi sarılmazsa, toz alacak şekilde güvenilir paketleme yapılmazsa hasar oluşabilir.
 • Asansörlü taşıma ve nakliyat işlemi sırasında, kullanılan asansör ve vinç yapısı, taşınacak eşyalara uygun değilse, tonajı belirlenmemişse eşyalarınızda ciddi hasar oluşabilir.
 • Eşya depolama hizmeti sırasında, eşyalarınızın boyutu ve oranına göre depolanacak alan hakkında ön çalışma yapılmayabilir. Böylece dik duracak eşyalarınız toz alacak şekilde yan durarak zemine yatırılabilir ve eşyanız hasar veya zarar görebilir.
 • Antika eşya taşıma ve nakliye işlemi sırasında uygun boyutta araçlar seçilmezse şehir içi veya şehir dışı güzergahı sırasında antika eşyalarınız hasar görebilir. Antika eşya taşıma uzmanı olmayan şoförlerce taşınan antika eşyalar taşıma işlemi süresince dikkatsizce ve hasar alacak biçimde taşınabilir.
 • Müze taşıma ve nakliye işlemi sırasında kültür varlığı kabul edilen objeler, tarihi eserler veya sanat eserleri gereken özen, havasız paketleme biçimi yapılmazsa bozulmalara, küflenmelere sebep olabilir ve ağır hasar görebilir. Ayrıca Kkurumsal müze, paha biçilmez tarihi eser ve benzeri nakliyat işlerinde uluslararası kurallara uyulmadan taşıma yapilarak geri dönülemez bürokratik hatalara sebebiyet verilebilir.
 • Piyanı taşıma ve nakliye işlemi sırasında zemin harici taşıma işlemi yapan aracın herhangi bir yerine kuyruklu veya kuyruksuz piyano parçasının değmesi veya dokunması esnasında çizikler, hasarlar, vuruklar oluşabilir.
Topaloğlu evden eve nakliyat

Topaloğlu evden eve taşıma planı

 • Topaloğlu Evden Eve Nakliyat uzman kadrosu tarafından ilk olarak taşınacak eşyanın özellikleri, boyutu, hassaslığı belirlenir. Eşyanın özellikleri baz alınarak sigortası yükleme ve taşıma öncesi yapılır.
 • Hangi tür taşıma ve nakliye yapılacağı müşteri ile görüşülerek belirlenir ve taşınacak eşyaların güzergahı müşteri ile yapılan görüşme esnasında, müşteriye fikir de verilerek önerilir.
 • Taşınacak eşyanın paketlenmesi eşyanın cinsine göre (tarihi eser, ofis eşyası, elektronik cihaz, sanat eseri, parça eşya) paketlemesi titizlikle ve eşyanın durumuna göre önemle yapılır.
 • Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı tüm nakliye ve taşıma hizmeti esnasında Topaloğlu Nakliyat ekibinden bir taşıma uzmanı bu taşıma işlemi esnasında araçta bulundurulur. Böylece nakliye esnasında oluşabilecek riskler de oluşmadan engellenir.
 • Tüm taşıma ve nakliye işlemleri ve hizmetlerimiz konusunda uzman ve güvenli nakliye ve taşıma şoförlerince yapılır.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Anlaştığımız saatte geldiler, gayet pratik bir şekilde eşyamızı sardılar. Hiç bir şey kırılıp çizilmeden, yarım gün içinde eşyamızı taşıdılar. İşlerini şikayet etmeden, kimseye rahatsızlık vermeden, temiz ve hızlı yapıyorlar.
Alper Kemal K.
Yasin Bey ve ekibine çok tesekkur ediyorum. Pratik, profesyonel oldukları için sorunsuz taşındık. Güvenilir ve işini iyi yapan bir ekip tavsiye ederim.
Sevil B.
Birkaç kez ev taşıdım. Bu sefer evi tam toparlayamadan işe girişmek zorunda kaldık. Daha arayış aşamasında Yasin Beyle yaptığımız görüşmede itimat uyandı. Keşif için zaman ayıramayacağımızı bildirmem üzerine fotoğraf istedi ve yaptığı yorumlarla işi bildiği kanaatini oluşturdu. Anlaştığımız gün sabah geldiler. İnanması zor bir iş disiplini, dikkat ve hızla çalışarak evi topladılar. Vaktinde öbür tarafta evi yerleştirdiler. Buraya sığmayan pek çok artısı ile kesinlikle tavsiye ederim.
Şehirler Arası Nakliyat 
Söz verilen saatte gelindi.Anahtarı teslim edip çıktım kusursuz çalışıldı.Yasin bey ve ekibini yürekten tebrik ediyorum.Sizin gibi işini severek yapan insanlar hayatımızı kolaylaştırıyor.
Salim Ş.
Beklediğimin çok üstünde güzel hizmet aldım . Eşyaları çok pratik ve seri bir şekilde paketlendi , eşyalar planlanan günde teslim edilip kurulumu yapıldı. Yasin bey ve ekibine teşekkür ediyorum.. sevgilerimle
Yeşim M.
Kurumsal bir firma ile anlastim . Yasin Bey ve ekibi cok guleryuzlu ve islerini en iyi sekilde yapan insanlar.bugune kadar bicok defa tasindik hic bu kadar rahat etmemistik.hersey icin tesekkur ederiz
Berk Ş.
3+1 evimizi 5 kat merdiven inerek en ufak bir hasar olmadan taşıdılar. Taşınma öncesi her türlü desteği (koli dahil) sağlayıp bilgilendirdiler. Tam saatinde hatta dakikasında geldiler. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Taşınma stresimizi gidermek için ellerinden geleni yaptılar, malum 3 yaşında bir çocuk ve 3 aylık bebekle taşınmak yeterince stresli. Çok memnun kaldık. Yasin Bey ve ekibine tekrar çok teşekkür ederiz.
Emine Ş.
Merhaba.İyi ki Yasin Bey bana ulaşmış. İstanbul'dan İzmit'e sorunsuz bir şekilde, hiçbir eşyam zarar görmeden taşındım. Ekip tam profesyonel. Başta Yasin Bey olmak üzere, babası Mustafa Bey, kardeşi Ersin Bey ve diğer kardeşlerine güleryüzlü, dakik, sorunsuz hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Orhan A.
Yasin Bey ve ekibi 10 numara 5 yıldız iş yaptılar. Sabah 7 de buluşma dedim 06 45 te hazırdılar. Herşeyi gayet ustaca ve seri bir şekilde taşıdılar. 2.5 saatte topladılar, 2 saatte yerleştirdiler. Saat 2 30 da abi bitti dediklerinde bu kadar çabuk mu dedim. Gayet profesyonellerler. Nasıl konusacagını biliyorlar, afra tafra yok. Verdigim para helal olsun, ben çok memnun kaldım. Taşıma işiniz varsa hiç dşünmeyin seçin, ben tavsiye ediyorum.
Gökhan Ö.
öncelikle şunu söylemek isterim ben devlet memuruyum daha önceleride ev taşıdım ama canı yürekten söylemek isterimki ben böyle bir hizmet görmedim hem fiyatta olsun hem güler yüz söylenilen saatin öncesinde yapılan hasarsız bir taşıma sanki kendi evlerini taşırcasına yapılan bir hizmet teşekkür ederim herkese tavsiye ederim daha ne söylenirki benim yüzümü güldüler..
Yusuf B.
Yasin bey gercekten insan gibi insan .soyledikleri saatte geldiler .cok titiz calisiyorlar .ekibi cok iyi esyalarima zarar verilmedi hic supheniz olmasin tercih etmekte.bu bizim 7 dinci tasinmamiz ilk defa sorunsuz ve kolay tasindik .yine tasinsam yine tercih ederim..yasin bey yorum yazmakta geciktim bir rahatsizlik gecirdim o yuzden .kusurumuza bakmayin.Allah isinizi saatinizi rastgetirsin tekrar tesekkur ederim
Selma Ö.
Randevu alma sürecinden nakliyenin tamamlanmasina kadar son derece kibar, guleryuzlü ve çözüm odakli yaklaştilar; özenli, hızlı ve temiz çalıştılar. Ozellikle antika oldugu icin nakliyesi konusunda endise duydugum mobilyalarim da dahi demontaj ve kurulumlari sorunsuz şekilde tamamlandi.
Selin S.

İLETİŞİM

LOKASYON

Karslı Ahmet Caddesi Buket sokak Buket Apt. No:39 İçerenköy 34752

iLETİŞİME GEÇİN

Tel: + 444 3  327

Email : yasintopaloglunakliyat
@gmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Hafta Sonu: 7/24

Takip edin
Call Now Button