Sanat eseri taşıma nakliye depolama

Sanat Eseri Taşıma ve Nakliyesi

Topaloğlu SANAT ESERİ Taşıma ve Nakliye

Sanat eseri taşıma ve nakliye hizmeti ile yağlı boya tablo eserlerinden heykel, süsleme, bezeme kadar çok farklı türlere sahip sanat eserleri; taşınması gerektiğinde zorlu bir süreç başlar. Sanat eseri taşımacılığı, en zor taşıma işlemlerinden birisidir. Sanat eserleri eserler, hassas malzemelerden oluşur ve özenli taşıma gerektirir. Bu nedenle profesyonel hizmet veren bir firma ile anlaşılması önem arz eder. Topaloğlu Nakliyat, sanat eseri ve eser taşımacılığında da güvenli ve kusursuz hizmet sunar.

 

 

Topaloğlu evden eve taşınma nakliye nakliyat

bize ulaşın

sanat eseri Taşıma Nedir ve sanat eseri Nakliyesi Neden Önemlidir?

Sanat eseri veya sanat eserleri, estetik bir fiziksel madde veya sanatsal yaratımdır. Edebiyat ve müzik eserleri de dahil olmak üzere, sanat olarak kabul edilen herhangi bir eser dışında, bu terimler temel olarak somut, taşınabilir görsel sanat formları için geçerlidir..

Sanat eseri taşımacılığı ise bu önemli eserlerin bulundukları yerden alınıp yeni adreslerine taşınmasına denir. Sanat eseri veya eserleri taşıma işlemi, kültürel objelerin korunması açısından da büyük bir görevdir. Taşıma işlemi için bu bilinç ile hareket edecek bir firma ile çalışılması en doğru karar olacaktır. Çünkü taşıma işlemi özverili bir şekilde yapılmazsa tarihi eserlerin korunması sağlanamaz.

Antika eşya taşıma ve nakliye
Sanat eseri taşıma nakliye depolama

sanat eseri Taşımada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özel Sanat eseri taşıma ve nakliye işleminin kusursuz olması için öncelikle iyi paketleme yapılması gerekir. Sanat eserleri, yapıldıkları malzemelere bağlı olarak çok hassas ve kırılgan olabilirler. Bu özelliklere sahip eserler özenle paketlenmelidir. Ayrıca paketin çok sıkı veya çok gevşek olmadığından emin olunmalıdır.

Ağır olan eserler için ise bu yükü kaldırabilecek paketler seçilmelidir. Bununla birlikte taşınmalarını kolaylaştıracak şekilde paketlenmelidir.

Taşınma işlemi sırasında geçilecek yollar önceden belirlenmeli; sanat eserlerinin paketleri, bu yollara uygun büyüklükte olmalıdır.

topaloğlu Nakliyat olarak sanat eserlerinin paketlenmesinde gereken önemi verir, iş planını buna göre düzenleriz.

Topaloğlu Taşımacılık olarak profesyonel ekibimiz ile hızlı ve güvenilir taşıma hizmeti sunarız. Tüm sanat eserlerinizin güvenliğini garanti eder, sorunsuz bir nakliye sağlarız. Eşyalarınız, yeni adreslerine güvenle yola çıkar; hızlı ve pratik bir şekilde teslim edilir. 

Ofis taşıma şehirler arası nakliye
Topaloğlu ofis taşıma
Ofis taşıma ve nakliye

sanat eseri Taşıma Hizmet Politikalarımız

Sanat eseri taşıma ve nakliyat işlemlerinde, paketlemeden sonra eserlerin nakliye aracına yerleştirme süreci başlar. Bu süreçte tüm eserler özenle yerlerinden kaldırılmalı ve taşınmalıdır. Sanat eserlerine hasar verecek durumların oluşmamasına özen gösterilmelidir.

Sanat eserlerinin iş planına uygun sıralama ile taşınması, nakliye aracına doğru yerleşimi için oldukça önemlidir. Ayrıca nakliye aracının eserlerin büyüklüklerine uygun olmasına dikkat edilmeli, gerekirse araç değişimi yapılmalıdır.

Toplaoğlu Evden Eve Nakliyat olarak sanat eseri taşımacılığında paketlemeden teslim etme sürecine kadar kusursuz hizmet sunarız. Uzman ekibimiz paketleme ve taşıma işlemlerini özenle yapar ve iş planlarına uygun olarak araç içi düzenlemesini sağlar. Böylelikle zamanında ve sorunsuz teslimat sunarız.

Güvenilir Hizmet

Topaloğlu Nakliyat olarak kusursuz taşıma ile güvenilir hizmet sunarız. Taşıma hizmeti sunduğumuz diğer tüm eşyalara olduğu gibi; tarihi eserlere de önem veririz. Taşıdığımız sanat eserleri Topaloğlu Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır.

Topaloğlu Nakliyat olarak alanında uzman bir kadro ile çalışırız. Bu profesyonel ekip, taşıma işlemleri sırasında koordineli ve disiplinli bir hizmet sunar. Özenle çalışan ekibimiz, sanat eserlerini tam zamanında istenen yere güvenli bir şekilde teslim eder.

Sanat eseri nakliyat, nakliye ve taşıma işlemlerinde doğru iş planı çok önemlidir. Ekibimiz tüm bu süreci eksiksiz yönetecek şekilde iş planı yapar ve bu kusursuz plana bağlı kalır. Böylelikle olası tüm aksilikler önlenmiş olur, tüm eserler güvenle ve titizlikle taşınır.

Topaloğlu Nakliyat olarak müşteri memnuniyetine büyük önem gösteririz. Bu amaçla taleplerinizi dikkatle dinler, anlaşmalarımızı bu isteklere göre şekillendiririz.

sanat eseri nakliyesi İşlemlerinde Kusursuz Taşıma

Topaloğlu Evden Eve Taşıma ve Nakliye firması olarak müşterilerimizin sanat eseri taşıma sürecini sorunsuz olarak atlatmalarına önem veririz. Amacımız herhangi bir aksaklık yaşamamanız ve kısa bir süre sonra hizmetlerinize kaldığınız yerden devam etmenizdir. Profesyonel ekibimiz ile iş planları çerçevesinde hızlı ve kusursuz taşıma sağlarız. Bu sayede aksama yaşamadan hizmetlerinize devam edebilirsiniz.

sanat eseri Taşıma Profesyonel Kadro

Taşınma süreci ancak profesyonel kadroyla kusursuz bir şekilde tamamlanır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat olarak alanında uzman bir ekiple çalışırız. Kalifiye ekibimiz taşınma işlemlerinizi kolaylaştırır ve sorunları önler. Disiplinli bir şekilde çalışarak zamanında teslimi sağlar. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kilometre Bazlı Hareket Edildiği için Fiyatlar Değişmektedir. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mesafe, istenilen Hizmet Şekli, Taşıma Süresi gibi Birçok Farklılık Fiyatları etkilemektedir

Firmamız Şehirler Arası Nakliyat Hizmetlerinde ALLİANZ Firması ile çalışmaktadır.

Firmamız Tüm Türkiye’ye Hizmet vermektedir. 81 ile de Çalışma Yapıyoruz

 

Tabi ki var. Firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 
 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Anlaştığımız saatte geldiler, gayet pratik bir şekilde eşyamızı sardılar. Hiç bir şey kırılıp çizilmeden, yarım gün içinde eşyamızı taşıdılar. İşlerini şikayet etmeden, kimseye rahatsızlık vermeden, temiz ve hızlı yapıyorlar.
Alper Kemal K.
Yasin Bey ve ekibine çok tesekkur ediyorum. Pratik, profesyonel oldukları için sorunsuz taşındık. Güvenilir ve işini iyi yapan bir ekip tavsiye ederim.
Sevil B.
Birkaç kez ev taşıdım. Bu sefer evi tam toparlayamadan işe girişmek zorunda kaldık. Daha arayış aşamasında Yasin Beyle yaptığımız görüşmede itimat uyandı. Keşif için zaman ayıramayacağımızı bildirmem üzerine fotoğraf istedi ve yaptığı yorumlarla işi bildiği kanaatini oluşturdu. Anlaştığımız gün sabah geldiler. İnanması zor bir iş disiplini, dikkat ve hızla çalışarak evi topladılar. Vaktinde öbür tarafta evi yerleştirdiler. Buraya sığmayan pek çok artısı ile kesinlikle tavsiye ederim.
Şehirler Arası Nakliyat 
Söz verilen saatte gelindi.Anahtarı teslim edip çıktım kusursuz çalışıldı.Yasin bey ve ekibini yürekten tebrik ediyorum.Sizin gibi işini severek yapan insanlar hayatımızı kolaylaştırıyor.
Salim Ş.
Beklediğimin çok üstünde güzel hizmet aldım . Eşyaları çok pratik ve seri bir şekilde paketlendi , eşyalar planlanan günde teslim edilip kurulumu yapıldı. Yasin bey ve ekibine teşekkür ediyorum.. sevgilerimle
Yeşim M.
Kurumsal bir firma ile anlastim . Yasin Bey ve ekibi cok guleryuzlu ve islerini en iyi sekilde yapan insanlar.bugune kadar bicok defa tasindik hic bu kadar rahat etmemistik.hersey icin tesekkur ederiz
Berk Ş.
3+1 evimizi 5 kat merdiven inerek en ufak bir hasar olmadan taşıdılar. Taşınma öncesi her türlü desteği (koli dahil) sağlayıp bilgilendirdiler. Tam saatinde hatta dakikasında geldiler. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Taşınma stresimizi gidermek için ellerinden geleni yaptılar, malum 3 yaşında bir çocuk ve 3 aylık bebekle taşınmak yeterince stresli. Çok memnun kaldık. Yasin Bey ve ekibine tekrar çok teşekkür ederiz.
Emine Ş.
Merhaba.İyi ki Yasin Bey bana ulaşmış. İstanbul'dan İzmit'e sorunsuz bir şekilde, hiçbir eşyam zarar görmeden taşındım. Ekip tam profesyonel. Başta Yasin Bey olmak üzere, babası Mustafa Bey, kardeşi Ersin Bey ve diğer kardeşlerine güleryüzlü, dakik, sorunsuz hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Orhan A.
Yasin Bey ve ekibi 10 numara 5 yıldız iş yaptılar. Sabah 7 de buluşma dedim 06 45 te hazırdılar. Herşeyi gayet ustaca ve seri bir şekilde taşıdılar. 2.5 saatte topladılar, 2 saatte yerleştirdiler. Saat 2 30 da abi bitti dediklerinde bu kadar çabuk mu dedim. Gayet profesyonellerler. Nasıl konusacagını biliyorlar, afra tafra yok. Verdigim para helal olsun, ben çok memnun kaldım. Taşıma işiniz varsa hiç dşünmeyin seçin, ben tavsiye ediyorum.
Gökhan Ö.
öncelikle şunu söylemek isterim ben devlet memuruyum daha önceleride ev taşıdım ama canı yürekten söylemek isterimki ben böyle bir hizmet görmedim hem fiyatta olsun hem güler yüz söylenilen saatin öncesinde yapılan hasarsız bir taşıma sanki kendi evlerini taşırcasına yapılan bir hizmet teşekkür ederim herkese tavsiye ederim daha ne söylenirki benim yüzümü güldüler..
Yusuf B.
Yasin bey gercekten insan gibi insan .soyledikleri saatte geldiler .cok titiz calisiyorlar .ekibi cok iyi esyalarima zarar verilmedi hic supheniz olmasin tercih etmekte.bu bizim 7 dinci tasinmamiz ilk defa sorunsuz ve kolay tasindik .yine tasinsam yine tercih ederim..yasin bey yorum yazmakta geciktim bir rahatsizlik gecirdim o yuzden .kusurumuza bakmayin.Allah isinizi saatinizi rastgetirsin tekrar tesekkur ederim
Selma Ö.
Randevu alma sürecinden nakliyenin tamamlanmasina kadar son derece kibar, guleryuzlü ve çözüm odakli yaklaştilar; özenli, hızlı ve temiz çalıştılar. Ozellikle antika oldugu icin nakliyesi konusunda endise duydugum mobilyalarim da dahi demontaj ve kurulumlari sorunsuz şekilde tamamlandi.
Selin S.

İLETİŞİM

Location

Karslı Ahmet Caddesi Buket sokak Buket Apt. No:39 İçerenköy 34752

Contact Us

Tel: + 444 3  327

Email : yasintopaloglunakliyat
@gmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Hafta Sonu: 7/24

Follow Us

2 thoughts on “Sanat Eseri Taşıma ve Nakliyesi”

  1. Geri bildirim: Ankara Evden Eve Taşıma Topaloglu - Topaloğlu Nakliyat Taşımacılık

  2. Geri bildirim: Kadıköy Evden Eve Taşıma Topaloğlu -

Yorumlar kapalı.

Call Now Button