Topaloğlu Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Güvenli Hızlı ve Sigortalı

29 Metre yüksekliğe
400 Kilograma kadar
Mobilya taşıma için uygun

bize ulaşın

PROFESYONEL BİR DOKUNUŞ

Asansörlü taşıma ve nakliyat hizmetinde hızlı olmak ve aynı zamanda eşyaların hasar almayacağından emin olmak önemlidir. Gelişen teknoloji nakliye sektöründe de kendini göstermektedir. Profesyonel şirketlerin ekipmanları arasında bulunması gereken son teknoloji asansörlü nakliyat seçeneği ne yazık ki diğer nakliye firmalarında bulunmayabilir. Eşyalarınızı nasıl bir firmaya emanet edeceğiniz bu anlamda çok önemlidir.

 Nakliye firması bulundurması gereken ekipmanları, alanında uzman bir kadroyu ve geniş araç seçenekleri sunmuyor ise tekrar düşünmelisiniz. Taşımacılıkta asansörlü taşıma titiz bir noktadır. Topaloğlu Evden Eve Nakliyat firması bunun bilincedir. Profesyonel firmalara personel kadrosunda asansörlü nakliyat hakkında tecrübeli ve bilgili personel bulundurmalıdır. Eşyalarınız hem hızlı bir şekilde araca yerleşecek ve bu bağlamda yeni evinize de çabuk ulaşacak ve eşyalar yeni yerlerini hızlıca alırken gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA VE NAKLİYAT HİZMETİ DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

İlk olarak güvenilir bir firma seçmelisiniz ve asansörlü taşıma konusunda son teknolojiyi tercih eden profesyonel bir firma olmalıdır. Topaloğlu Evden Eve Taşıma firması her alanda olduğu gibi asansörlü taşımacılıkta da sizlere garanti veriyor. Asansörlü nakliye kullanırken kadromuzda işin uzmanına yer vermeyi ve son teknoloji ürünü asansörü kullanmaya önem veriyoruz.

 

Ekipmanlarımız arasında yer alan gelişmiş asansörlerimiz sayesinde yüksek kapasitedeki ağırlıkları rahatça taşıyabiliyoruz, apartman dairelerinin çok yüksekte olması bizim için bir sorun teşkil etmiyor, asansör sayesinde rahatça arabaya nakliyat sağlayabiliyoruz. Üstelik gürültülü olmayan asansörlerimiz sayesinde çevreye rahatsızlık vermeden, hızlıca nakliyeyi sağlayabiliyoruz.

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT VE TAŞIMA SİSTEMİ NERELERDE TERCİH EDİLMELİDİR?

Asansörlü taşıma hem müşterilerin hem de firmamızın gözde ekipmanları arasındadır. Asansör ile nakliyat sayesinde çok ağır eşyaları rahatlıkla taşınabilmektedir, üstelik eşya hasarını en aza indirgeyen bir araçtır. Asansörlü nakliyatı genelde yüksek apartman dairelerinin nakliyatında kullanırız. Eşyaları merdivenle aşağıya indirmekten daha sağlıklı olan asansörlü nakliyat sayesinde eşyalarda da hasarlar meydana gelmeyecektir. Dar merdivenler ve ağır eşyalar asansörün kullanılmasında etkili faktörlerdir. Ekibimizde bulunan alanında başarılı personeller sayesinde asansörlü nakliyat en güvenilir yol olacaktır.

Her geçen yıl nakliyat sektöründe yeni firma isimleri duyulmaktadır. İlk bakışta genel ortalamaya göre çok ucuz olan firmalar genelde merdiven altı firmalardır. Bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Nakliyat için ilk önceliğiniz seçeceğiniz firmanın profesyonelliğinden emin olmalısınız. Genelde profesyonel firmalar dışında asansörlü taşıma hizmeti sunulmasa da merdiven altı firmaların ekipmanları içinde kimi zaman bulunabilmektedir.

 

Eleyici faktör kullanılacak olan asansörün kalitesi ve firmanın son teknoloji bir ürün tercih edip etmemesidir. Normal şartlarda eşyalarınızın güvenliğini temin edebilecek olan asansör taşımacılığı tecrübesiz ellerde ve kalitesiz bir ürün olursa işler sarpa sarmaya başlayacak ve eşyalarınız büyük oranda zarar görebilme durumu üst seviyelere çıkacaktır.

444 3 327

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK, NAKLİYE VE TOPALOĞLU EVDEN EVE

Tüm konularda olduğu gibi bu konuda da müşteriye garanti sağlayabiliriz. Her duruma karşı önlem olarak ekibimiz gelip eşyaların exper’i yaptıktan sonra sigortasını ve yapılacak tüm işlemlerin sözleşmesi sizinle hazırlayacaktır. Sonrasında taşınma işleminde koşullar göz önünde bulundurularak asansörlü taşıma tercih edilecektir. Ekibimizdeki sertifikalı ve özel seçilmiş personel sayesinde eşyalarınız güvenle paketlenecek ve sonrasında asansöre konulacakatır.

 

Ekibimizde bulunan son teknoloji asansöler sayesinde eşyalarınız güvenle araca yerleştirilecektir. Çevreye rahatsızlık verici herhangi bir gürültü olmadan nakliyat işlemi hızla gerçekleşecek ve araç yeni evinize doğru harekete geçecektir. Aynı hassasiyetle eşyalarınız evinize çıkacak ve isteğiniz doğrultusunda yerleştirilecektir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA SİGORTALI SORUNSUZ NAKLİYAT

Gelişen teknolojinin sayesinde asansörlü taşıma çok daha güvenilir bir hale geldi. Eşyalarının zarar görmesini istemeyen kişilerin ilk tercihi asansörlü nakliyat oluyor. Bu sayede hızlı ve sorunsuz nakliyat sağlayan firmalar müşterilerine hasarsız eşya garantisi verebiliyor. Fakat nakliyenin her alanında olduğu gibi asansörün tecrübeli bir personel tarafından kullanılması eşyaların hasar almamasını sağlayacak önemli bir faktördür.

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Anlaştığımız saatte geldiler, gayet pratik bir şekilde eşyamızı sardılar. Hiç bir şey kırılıp çizilmeden, yarım gün içinde eşyamızı taşıdılar. İşlerini şikayet etmeden, kimseye rahatsızlık vermeden, temiz ve hızlı yapıyorlar.
Alper Kemal K.
Yasin Bey ve ekibine çok tesekkur ediyorum. Pratik, profesyonel oldukları için sorunsuz taşındık. Güvenilir ve işini iyi yapan bir ekip tavsiye ederim.
Sevil B.
Birkaç kez ev taşıdım. Bu sefer evi tam toparlayamadan işe girişmek zorunda kaldık. Daha arayış aşamasında Yasin Beyle yaptığımız görüşmede itimat uyandı. Keşif için zaman ayıramayacağımızı bildirmem üzerine fotoğraf istedi ve yaptığı yorumlarla işi bildiği kanaatini oluşturdu. Anlaştığımız gün sabah geldiler. İnanması zor bir iş disiplini, dikkat ve hızla çalışarak evi topladılar. Vaktinde öbür tarafta evi yerleştirdiler. Buraya sığmayan pek çok artısı ile kesinlikle tavsiye ederim.
Şehirler Arası Nakliyat 
Söz verilen saatte gelindi.Anahtarı teslim edip çıktım kusursuz çalışıldı.Yasin bey ve ekibini yürekten tebrik ediyorum.Sizin gibi işini severek yapan insanlar hayatımızı kolaylaştırıyor.
Salim Ş.
Beklediğimin çok üstünde güzel hizmet aldım . Eşyaları çok pratik ve seri bir şekilde paketlendi , eşyalar planlanan günde teslim edilip kurulumu yapıldı. Yasin bey ve ekibine teşekkür ediyorum.. sevgilerimle
Yeşim M.
Kurumsal bir firma ile anlastim . Yasin Bey ve ekibi cok guleryuzlu ve islerini en iyi sekilde yapan insanlar.bugune kadar bicok defa tasindik hic bu kadar rahat etmemistik.hersey icin tesekkur ederiz
Berk Ş.
3+1 evimizi 5 kat merdiven inerek en ufak bir hasar olmadan taşıdılar. Taşınma öncesi her türlü desteği (koli dahil) sağlayıp bilgilendirdiler. Tam saatinde hatta dakikasında geldiler. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Taşınma stresimizi gidermek için ellerinden geleni yaptılar, malum 3 yaşında bir çocuk ve 3 aylık bebekle taşınmak yeterince stresli. Çok memnun kaldık. Yasin Bey ve ekibine tekrar çok teşekkür ederiz.
Emine Ş.
Merhaba.İyi ki Yasin Bey bana ulaşmış. İstanbul'dan İzmit'e sorunsuz bir şekilde, hiçbir eşyam zarar görmeden taşındım. Ekip tam profesyonel. Başta Yasin Bey olmak üzere, babası Mustafa Bey, kardeşi Ersin Bey ve diğer kardeşlerine güleryüzlü, dakik, sorunsuz hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Orhan A.
Yasin Bey ve ekibi 10 numara 5 yıldız iş yaptılar. Sabah 7 de buluşma dedim 06 45 te hazırdılar. Herşeyi gayet ustaca ve seri bir şekilde taşıdılar. 2.5 saatte topladılar, 2 saatte yerleştirdiler. Saat 2 30 da abi bitti dediklerinde bu kadar çabuk mu dedim. Gayet profesyonellerler. Nasıl konusacagını biliyorlar, afra tafra yok. Verdigim para helal olsun, ben çok memnun kaldım. Taşıma işiniz varsa hiç dşünmeyin seçin, ben tavsiye ediyorum.
Gökhan Ö.
öncelikle şunu söylemek isterim ben devlet memuruyum daha önceleride ev taşıdım ama canı yürekten söylemek isterimki ben böyle bir hizmet görmedim hem fiyatta olsun hem güler yüz söylenilen saatin öncesinde yapılan hasarsız bir taşıma sanki kendi evlerini taşırcasına yapılan bir hizmet teşekkür ederim herkese tavsiye ederim daha ne söylenirki benim yüzümü güldüler..
Yusuf B.
Yasin bey gercekten insan gibi insan .soyledikleri saatte geldiler .cok titiz calisiyorlar .ekibi cok iyi esyalarima zarar verilmedi hic supheniz olmasin tercih etmekte.bu bizim 7 dinci tasinmamiz ilk defa sorunsuz ve kolay tasindik .yine tasinsam yine tercih ederim..yasin bey yorum yazmakta geciktim bir rahatsizlik gecirdim o yuzden .kusurumuza bakmayin.Allah isinizi saatinizi rastgetirsin tekrar tesekkur ederim
Selma Ö.
Randevu alma sürecinden nakliyenin tamamlanmasina kadar son derece kibar, guleryuzlü ve çözüm odakli yaklaştilar; özenli, hızlı ve temiz çalıştılar. Ozellikle antika oldugu icin nakliyesi konusunda endise duydugum mobilyalarim da dahi demontaj ve kurulumlari sorunsuz şekilde tamamlandi.
Selin S.

İLETİŞİM

Location

Karslı Ahmet Caddesi Buket sokak Buket Apt. No:39 İçerenköy 34752

Contact Us

Tel: + 444 3  327

Email : yasintopaloglunakliyat
@gmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Hafta Sonu: 7/24

Follow Us
Call Now Button