Topaloğlu Villa Taşıma

Villa taşıma ve villa eşya nakliyesi başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de şehirler arası ve şehir içi olarak Topaloğlu Evden Eve Naliyat ile titizlikle yapılmaktadır. Villa taşımacılığı her taşıma şirketinin kaldırabileceği bir yük değildir. Villalar büyük konut oldukları için hem içinde çok fazla eşya bulunmaktadır hem de eşyaların değeri yüksektir. Seçilen firmanın araç kapasitesinin yeterli ve gerekli donanıma sahip olması gerekir. Sadece villa taşıma olarak değil genel olarak profesyonel bir nakliye firması taşınma sürecinin başından sonuna kadar hizmet sağladığı kişi ve kurumun eşyalarını hızlı ve güvenli şekilde istenilen yere taşımalıdır.

Taşınma esnasında evin, ofisin veya villanın durumuna göre ihtiyaçlar belirlenmeli ve bu doğrultuda hareket edilmemelidir. Hiçbir eşyanızdan vazgeçmenizi istemeyiz bu yüzden sizler için araç kadromuzu geniş tutuyoruz. İşinde usta olan personelimiz sayesinde taşınma sırasında ihtiyaç duyulabilecek hizmetleri sunuyoruz. İşte bu yüzden Topaloğlu sizin ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacaktır.

bize ulaşın

Topaloğlu Evden Eve Paketleme

Villa Taşıma ve Nakliyesinde Taşıma İşleminin Belirlenmesi Önemlidir

Eşyaların zarar görmemesi adına karşılıklı olarak bir plan belirlenmektedir. Eşyaların fazlalığına göre araç kadrosu oluşturulur,ambalajlar ve paketler hazırlanır. De-monte eşyalarınız belirlenir. Ne kadar de-monte eşya varsa oluşabilecek hasarlar sıfıra indirgenir. Çünkü de-monte eşyaların parçalarını ayrı ayrı paketliyoruz. Sadece villa taşıma olarak değil genel olarak eşyalarınızın hasar almaması bizim için çok önemlidir. Tüm eşya çeşitlerine aynı özeni göstermekteyiz. Sonrasında ise taşıma sırasında asansöre ihtiyaç olup olmadığı belirlenmektedir. Eşyalarınız yeni eve vardığında aynı hassasiyetle istediğiniz şekilde yerleştirilmektedir.

Topaloğlu villa taşıma

Taşıma ve PAketleme

Villa taşıma için yeterli paketlemeyi sağlayacak şişme malzemelerin ve balon naylonların stoklandığına emin oluyoruz. Paketleme taşınmanın en kritik noktalarındandır. Eşyalarınızı çok dikkatli paketliyoruz. Kırılacak eşyaların alabilecekleri hasardan korumaya özen gösteriyoruz. Kıyafetlerinizin dahi nemlenmeyecekleri ve tozla teması olmayacakları şekilde paketlenmesine özen gösteriyoruz. Paketlemede dikkat edilmesi gereken noktaları biliyoruz ve size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. De-monte eşyalarınız yeni evinize ulaştığında paketinden dikkatle çıkartıp özenle geri montajlıyoruz.

En Son Paketlenmesi Gereken Eşyalar

Villa taşıma sırasında en çok ihtiyacınız olabilecek eşyaların sona bırakılması önemlidir. Bu listenin başında kablolu olan elektronik aletler gelmektedir sonrasında taşınma sırasında ihtiyaç duyulabilecek diğer her şey takım çantası ve içindeki araç-gereçler olacaktır. Kendi başınıza taşındığınızda bu liste uzar gider. Profesyonel bir ekip ile çalıştığınızda bu liste sadece sizin keyfinize bağlı olarak kalacaktır. Ekibimiz her zaman taşınma operasyonlarında olabilecek her türlü duruma karşı tam bir ekipmanla hazır bulunmaktadır.

Profesyonel Villa Taşıma ve Nakliye Hizmeti Sunuyoruz

Sizler için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Villa taşıma hazırlıklarına başlamadan ekibimiz alana gelerek eksper kontrolü yaparlar. Değeri biçilen eşyalar sonrasında sigortalanır. Hizmet verdiğimiz kişi veya kurumlar ile iletişim çok önemlidir, bu sayede eşyaların ve evin durumu belirlenir. Bu bilgiler ışığında hassas bir paketleme gerçekleştirebilmek için gerekli malzemeler temin edilir. Ekibiz alanında profesyonel kişilerden oluşmaktadır, taşınma sırasında marangoza ve elektrikçiye ihtiyaç duyulabileceği için personelimizi buna göre donanımlı kişilerden seçiyoruz.

En Ucuz Sigortalı Evden Eve Taşıma Topaloğlu Güvencesi ile

 • Şehirler Arası
 • Şehir İçi
 • İstediğiniz yerde
 • İstediğiniz güzergahtan

Tüm Ofis ekipmanları ve değerli eşyaları sigortalı, en ucuz ve güvenlikli taşıma 

 • Şehirler Arası
 • Şehir İçi
 • İstediğiniz yerde
 • İstediğiniz güzergahtan

Eşyalarınızı taşırken merdiven boşluklarında çizilmeden güvenli taşıma yöntemi. 12. Kata kadar eşya taşımada asansör sistemi

 • Şehirler Arası
 • Şehir İçi
 • İstediğiniz yerde
 • İstediğiniz güzergahtan

Topaloğlu villa taşıma hizmeti özellikleri

 • İlk olarak evinizin taşınacağına karar verirseniz birinci görev nakliyat firmalarından ekspertiz talep ediniz.
 • Yapılan ekspertizler ve verilen bilgiler eşliğinde firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Yapılan tüm görüşmeleri detaylı bir şekilde sözleşme aşamasına geçirilmesi gerekmektedir. ( Firmamız tarafından ücretsiz ekspertiz olarak yapılmaktadır.)
 • Taşınma işlemlerinde eşyaların yoğunluğu, mesafeler veya farklı durumlara istinaden taşınma süreleri bir gün, iki gün yada birkaç gün sürebilir.
 • Villa taşına süreçlerinde mobilyaların, beyaz eşyaların ve elektronik eşyaların söküm, paketleme ve kurulum işlemleri detaylı olarak yapılır.
 • Taşınma işlemlerinde her zaman kurumsal nakliyat firmaları tarafından yetkili bir personel bulundurmak zorundadır.
 • Sigorta işlemleri ile ilgili olarak nakliye firmaları tarafından gerekli sigorta işlemleri taşınmadan önce yapılır ve müşteriye verilir. Nakliye tarafından iletilmediği taktirde siz talep ediniz

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

Anlaştığımız saatte geldiler, gayet pratik bir şekilde eşyamızı sardılar. Hiç bir şey kırılıp çizilmeden, yarım gün içinde eşyamızı taşıdılar. İşlerini şikayet etmeden, kimseye rahatsızlık vermeden, temiz ve hızlı yapıyorlar.
Alper Kemal K.
Yasin Bey ve ekibine çok tesekkur ediyorum. Pratik, profesyonel oldukları için sorunsuz taşındık. Güvenilir ve işini iyi yapan bir ekip tavsiye ederim.
Sevil B.
Birkaç kez ev taşıdım. Bu sefer evi tam toparlayamadan işe girişmek zorunda kaldık. Daha arayış aşamasında Yasin Beyle yaptığımız görüşmede itimat uyandı. Keşif için zaman ayıramayacağımızı bildirmem üzerine fotoğraf istedi ve yaptığı yorumlarla işi bildiği kanaatini oluşturdu. Anlaştığımız gün sabah geldiler. İnanması zor bir iş disiplini, dikkat ve hızla çalışarak evi topladılar. Vaktinde öbür tarafta evi yerleştirdiler. Buraya sığmayan pek çok artısı ile kesinlikle tavsiye ederim.
Şehirler Arası Nakliyat 
Söz verilen saatte gelindi.Anahtarı teslim edip çıktım kusursuz çalışıldı.Yasin bey ve ekibini yürekten tebrik ediyorum.Sizin gibi işini severek yapan insanlar hayatımızı kolaylaştırıyor.
Salim Ş.
Beklediğimin çok üstünde güzel hizmet aldım . Eşyaları çok pratik ve seri bir şekilde paketlendi , eşyalar planlanan günde teslim edilip kurulumu yapıldı. Yasin bey ve ekibine teşekkür ediyorum.. sevgilerimle
Yeşim M.
Kurumsal bir firma ile anlastim . Yasin Bey ve ekibi cok guleryuzlu ve islerini en iyi sekilde yapan insanlar.bugune kadar bicok defa tasindik hic bu kadar rahat etmemistik.hersey icin tesekkur ederiz
Berk Ş.
Merhaba.İyi ki Yasin Bey bana ulaşmış. İstanbul'dan İzmit'e sorunsuz bir şekilde, hiçbir eşyam zarar görmeden taşındım. Ekip tam profesyonel. Başta Yasin Bey olmak üzere, babası Mustafa Bey, kardeşi Ersin Bey ve diğer kardeşlerine güleryüzlü, dakik, sorunsuz hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Orhan A.
3+1 evimizi 5 kat merdiven inerek en ufak bir hasar olmadan taşıdılar. Taşınma öncesi her türlü desteği (koli dahil) sağlayıp bilgilendirdiler. Tam saatinde hatta dakikasında geldiler. Hiç bir eşyamız zarar görmedi. Taşınma stresimizi gidermek için ellerinden geleni yaptılar, malum 3 yaşında bir çocuk ve 3 aylık bebekle taşınmak yeterince stresli. Çok memnun kaldık. Yasin Bey ve ekibine tekrar çok teşekkür ederiz.
Emine Ş.
Yasin Bey ve ekibi 10 numara 5 yıldız iş yaptılar. Sabah 7 de buluşma dedim 06 45 te hazırdılar. Herşeyi gayet ustaca ve seri bir şekilde taşıdılar. 2.5 saatte topladılar, 2 saatte yerleştirdiler. Saat 2 30 da abi bitti dediklerinde bu kadar çabuk mu dedim. Gayet profesyonellerler. Nasıl konusacagını biliyorlar, afra tafra yok. Verdigim para helal olsun, ben çok memnun kaldım. Taşıma işiniz varsa hiç dşünmeyin seçin, ben tavsiye ediyorum.
Gökhan Ö.
öncelikle şunu söylemek isterim ben devlet memuruyum daha önceleride ev taşıdım ama canı yürekten söylemek isterimki ben böyle bir hizmet görmedim hem fiyatta olsun hem güler yüz söylenilen saatin öncesinde yapılan hasarsız bir taşıma sanki kendi evlerini taşırcasına yapılan bir hizmet teşekkür ederim herkese tavsiye ederim daha ne söylenirki benim yüzümü güldüler..
Yusuf B.
Yasin bey gercekten insan gibi insan .soyledikleri saatte geldiler .cok titiz calisiyorlar .ekibi cok iyi esyalarima zarar verilmedi hic supheniz olmasin tercih etmekte.bu bizim 7 dinci tasinmamiz ilk defa sorunsuz ve kolay tasindik .yine tasinsam yine tercih ederim..yasin bey yorum yazmakta geciktim bir rahatsizlik gecirdim o yuzden .kusurumuza bakmayin.Allah isinizi saatinizi rastgetirsin tekrar tesekkur ederim
Selma Ö.
Randevu alma sürecinden nakliyenin tamamlanmasina kadar son derece kibar, guleryuzlü ve çözüm odakli yaklaştilar; özenli, hızlı ve temiz çalıştılar. Ozellikle antika oldugu icin nakliyesi konusunda endise duydugum mobilyalarim da dahi demontaj ve kurulumlari sorunsuz şekilde tamamlandi.
Selin S.

İLETİŞİM

Location

Karslı Ahmet Caddesi Buket sokak Buket Apt. No:39 İçerenköy 34752

Contact Us

Tel: + 444 3  327

Email : yasintopaloglunakliyat
@gmail.com

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 7/24

Hafta Sonu: 7/24

Bizi Takip Edin
Call Now Button